Články Všetky kategórie
Blog
Kontakt

Všetko najlepšie, Bubulákovo...

Pamätám si na to ako by to bolo včera..

Mali sme doma náš druhý uzlík šťastia a ja som poprosila maminku, aby mi ušila zavinovačku. Pobehali sme pár obchodov a ja som stále nenašla tú pravú látku. Všade iba mackovia a výber farieb ružová, modrá a hnedá. Nič pre mňa. Sadla som si k počítaču a začala prehľadávať internet. Musia predsa existovať aj iné....A našla som. Našla som "Ameriku". A to doslova:) 
Neskutočný výber farieb, vzorov,....Nevedela som si vybrať:)Tak som si objednala môj prvý balíček látok. Balíček.....:) Bol to balíčisko z UK. A tak sa začalo šiť....

Nedalo mi to. Bola to láska na prvý pohľad a neskôr na dotyk. Látky...Som z krajčírskej rodiny. Od mala som sa pohybovala v prostredí kde sa šilo:) V škole sme boli vždy za hviezdy vďaka veciam od maminky. Prišlo rozhodnutie otvoriť si obchodík. Taký malinký obchodíček pre rovnakých nadšencov ako ja. Obliekla som Lukáška a išli sme si vybavovať "papiere". Potom prišlo hľadanie a učenie sa. Nevedela som o látkach nič:) Tak som poctivo študovala, skúšala kvalitu a opäť študovala. Začali k nám chodiť prvé balíky látok a ja som sa tešila ako malá. Doteraz mám v pamäti ako mi priniesli kolekciu Pirates od Makower. Tešila som sa ako malá:)Naša prvá...Môj prvý "sklad" sme mali v byte po svokrovcoch. Malá izbička, regále a moje látky. Pomaly som sa učila ako sa vedie eshop, ako sa komunikuje so zákazníkmi. Od začiatku som chcela ísť inou cestou. Aj ja som predsa človek a na druhej strane sú tiež ľudia. To sa aj stalo prioritou pre náš obchod. Vy čo nás už poznáte, viete kto sme. Viete, že sme tu pre vás a že vždy sa všetko dá vyriešiť:)

Obchodík si našiel svoje miesto pod slnkom a čoraz viac ľudí si ho zamilovalo. Dni plynuli, my sme rozširovali ponuku a prišiel čas sťahovať sa. Vyhradili sme mu miesto v našom domčeku. Lukáško nám rástol a odišiel za kamošmi do škôlky. Ja som mala zrazu viac času na prácu a svet látok ma úplne pohltil...A tu sa nám prihlásila k svetu Miška:) Mišku poznáte z fotiek na Instagrame a Facebook-u :) Ani neviem ako a už sa vezieme na vlne. Tu niekde sa z môjho Bubulákova stáva naše. Potrebujem pomoc. Miška...práca....Miška....sťahujeme. Prišiel čas, kedy boli látky úplne všade. A to doslova:) Na chodbe, v izbách,...Bubulákovo sa pýtalo do sveta. Našli sme mu nový domov a s radosťou sa pustili do nových výziev, ktoré nás čakali. A Miška s nami:) 
Tento mesiac oslavujeme naše 3 narodeniny....Za ten čas sme sa posunuli z malej izbičky do veľkých priestorov. Z malej záľuby sa stala prosperujúca firma. Pribudlo nám dieťa, zamestnanci a najnovšie aj psík do našej Bubulákovskej rodiny. A VY! Pretože VY ste Bubulákovo! Vy tvoríte náš svet plný lásky k šitiu...Jedno sa však nezmenilo. Naša láska k látkam.

K narodeninám si prajeme, aby ste s nami boli spokojný, aby ste sa nám chválili s novými vecami, ktoré s láskou ušijete, aby ste sa k nám radi vracali...

Všetko najlepšie Bubulákovo!

Bubulákovo to som ja Dáša, môj milovaný manžel Michal, naše pojašené deti Daniel, Lukáš a Miška a moja pravá ruka, Miškina druhá maminka a najlepšia sestra na svete Tinka :)
Heuréka víťaz HOBBY Heuréka víťaz Galantéria
 
Sme tam, kde ste aj Vy!

Nepremeškajte akcie a zľavy

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru.