Články

Všetky kategórie

Blog

Kontakt

od 8:00 hod.
do 15:00 hod.

Ako ušiť - Jednoduché vianočné ozdoby

Fotopostupy

Ako ušiť - Jednoduché vianočné ozdoby

Advent je už v plnom prúde a s ním prišiel aj čas zútulniť si svoje domácnosti vianočnými dekoráciami. V nákupných centrách a obchodných reťazcoch ich je k zakúpeniu neskutočné množstvo. Avšak ani jedna z tých hromadne vyrobených ozdôb nebude mať taký príbeh, ako tá, ktorú si môžete vyrobiť doma. K takejto kreatívnej činnosti môžete v predvianočnom období zapojiť aj svoje malé ratolesti a spríjemniť si tak spoločné popoludnia.

Ako ušiť - Obal na knihu

Fotopostupy

Ako ušiť - Obal na knihu

Žijeme v dobe, v ktorej si ľudia všetko dokážu nájsť pomocou internetu a tým pádom knižky upadajú do pozadia. Avšak nájdu sa medzi nami aj takí, ktorí ich stále považujú za hodnotné. Pokiaľ však ich čítajú mimo pohodlia domova, napríklad sa rozhodnú si čítaním spríjemniť dlhé cesty, hrozí jeden problém. Tým problémom je poškodenie obalu knihy, preto si v tomto článku ukážeme, ako si vyrobiť obal na knihu, ktorý ľahko zbavíte nečistôt v práčke.

Ako ušiť - Zavinovacia sukňa

Fotopostupy

Ako ušiť - Zavinovacia sukňa

Plesy, stužkové, venčeky, tanečné... Žiadna z týchto spoločenských akcií by nebola taká špeciálna bez krásnych žien v krásnych šatách. Pokiaľ sa chystáte jednorázovo na takéto podujatie, alebo si len proste neoblečiete jedny šaty dvakrát, mám pre vás riešenie. Ušitie dlhej sukne, ktorú môžete kombinovať s rôznymi topmi a tak vykúzliť stále iný outfit, bude výhodné pre vás aj vašu peňaženku.

Zobraziť ďalšie články (zostáva 64)

Sme tam kde ste aj vy

Nepremeškajte akcie a zľavy

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru.