Články Všetky kategórie
Blog
Kontakt

Ako ušiť - MIDI Skladaná sukňa

V začínajúcom období fašiangov sa konečne dostal čas zažiariť na spoločenských akciách a rôznych iných zábavách. Pokiaľ aj Vás trápi, že si v bežnom obchode neviete vybrať žiadny kúsok podľa vašich predstav tak netreba zúfať. Vyrobíme si svoju vlastnú sukňu, ktorá sa bude jednoducho kombinovať.

Ako ušiť - MIDI Skladaná sukňa


Čo budeme potrebovať?
- 2,5x 0,8 m (dĺžku sukne je možné prispôsobiť) ľubovoľnej bavlnenej látky
- krajčírsky meter
- nožnice
- špendlíky, šijací stroj/ ihlu+ niť

A ako postupovať?
1-2. Ako prvé si pripravíme látku v potrebnej miere, ďalej si zoberieme špendlíky a začneme látku skladať. Na obvod pása cca 75cm si na látke spravíme 8 záhybov po 20cm. Začínajte od stredu látky a obe strany zakladajte iným smerom.
3. Látku pripevníme špendlíkmi a po celom obvode prešijeme na šijacom stroji.
4. Odstrihneme si pás látky 80x20 cm.
5. Bočné strany tejto látky prehneme do vnútra a zažehlíme.
6. Znova preložíme na polovicu a pripevníme špendlíkmi po celom obvode pásu a rovnako tak prišijeme.Ako ušiť - MIDI Skladaná sukňa


7-8. Na zadnú stranu všijeme zips a zvyšnú látku pozdĺž z vnútra zošijeme. A ako úplne posledný krok obšijeme spodný lem a sukňa, ktorú zaručene nebude mať nikto iný okrem Vás je na svete.
Už si stačí len obuť ladiace lodičky, jednoduchý top a šperky ale tým najväčším šperkom bude práve vami vlastnoručne ušitá sukňa.Ako ušiť - MIDI Skladaná sukňa 
 
Lenka
Heuréka víťaz Galantéria Heuréka víťaz HOBBY Heuréka víťaz Galantéria
 
Sme tam, kde ste aj Vy!

Nepremeškajte akcie a zľavy

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru.