Využi skvelý vernostný program
Vyhľadávanie

Často kladené otázky

Minimálne množstvo je 30 cm pri látkach (platí aj pre stuhy, výstuže,...), pokiaľ nie je uvedené inak. Následne po násobkoch 10 cm.

Pri každom produkte, pri jeho detailnom zobrazení, je uvedené množstvo dostupné na sklade. Pri strihaní sa nám občas stane, že je látka poškodená, a my musíme takýto kus vyradiť. Vtedy sa môže stať, že aj napriek tomu, že ešte materiál skladom bol, napríklad v množstve 2 metre, po kontrole je už len 1,6 metra.

Galantéria a výstuže sú pravidelne dopĺňané. Pri látkach nevieme zaručiť, že konkrétna kolekcia je ešte dostupná u dodávateľa, keďže sa pravidelne obmieňajú. V tomto prípade nás prosím kontaktujte na info@bubulakovo.sk a my spravíme všetko, čo je v našich silách, aby sme Vám vyhoveli.

Aj napriek tomu, že robíme, čo môžeme a látky sú fotené profesionálne, občas sa stane, že sa nedá zachytiť presný odtieň farby. Je to spôsobené fotoaparátom (nedokáže zachytiť celé spektrum farieb) alebo nastavením monitoru. Robíme však všetko preto, aby boli fotografie čo najreálnejšie a ponúkame možnosť zaslania vzorkovníkov pre overenie "na vlastné oči".

Po odoslaní objednávky Vám príde potvrdzujúci email. Pokiaľ ste ho neobdržali a nie je ani v Nevyžiadanej pošte(Spam), prosím, kontaktujte nás na info@bubulakovo.sk.

Spravte druhú objednávku a pošlite nám na info@bubulakovo.sk správu aj s číslami oboch objednávok. My Vaše objednávky spojíme a odrátame druhé poštovné. Následne Vám zašleme opravenú faktúru aj so všetkým objednaným tovarom.

Dostupnosť tovaru je uvedená pri každom tovare. Tovar, ktorý je skladom, expedujeme v pracovné dni, obvykle do 72 hodín od prijatia objednávky. Pri ostatných tovaroch je dodacia lehota spravidla do 10 pracovných dní. V prípade dlhšej dodacej lehoty Vás budeme o predpokladanom termíne expedície informovať telefonicky alebo e-mailom najbližší pracovný deň po odoslaní objednávky.

Nie. Bubulákovo je internetový obchod. Je však možné si prevziať,  po telefonickom dohovore, objednávku aj osobne.

Vpravo hore je na obrazovke ikona Prihláste sa/Môj účet. Vyplňte, prosím, Vaše údaje a na uvedenú emailovú adresu Vám budú automaticky zaslané prihlasovacie údaje.

Kliknite na ikonu  Prihláste sa/Môj účet. Kliknite na Zabudli ste heslo? Na Váš kontaktný email Vám budú zaslané nové prihlasovacie údaje.
E-mail Facebook Instagram