Články Všetky kategórie
Blog
Kontakt

O nás

Strih a je tu rok 2019!

Ahojte:) Text o nás som písala pred 3 rokmi. Prešli sme opäť dlhú cestu a ja cítim, že Vám o tom musím povedať viac. Tak v prvom rade sme sa opäť sťahovali. A prerábali. A potom zas prerábali. To viete....jeden sklad nám nejak nestačil. Takže teraz sme (pevne verím, že aspoň na 1-2roky) v našich nových skladoch. Pre mňa obrovská zmena, okrem toho 400 m2 skladu (a nového tiež 400 m na ktorom sapracuje), je naša krásna kancelária, kde sa cítime ako doma a druhá, na ktorej pracujeme. Plánuje sa mi do tej novej nasťahovať aj môj milovaný manžel, Miško. To on sa u nás stará o marketing a zložité číselné výpočty a tabuľky a všetky tie veci, čo ja nemám rada. Ja milujem vás, mojich zákazníkov a látky. Starám sa, aby ste u nás vždy našli všetko, čo potrebujete a vyberám novinky do našich políc a okrem toho ešte asi trilión vecí čo súvisia s eshopom, obchodom,zamestnancami a tak ďalej a tak ďalej. V telefónoch, emailoch a pri osobných odberoch sa stretávate nie len so mnou, ale hlavne s mojimi kočkami. Eva sa stará o našich maďarských zákazníkov, Zuzka o nemecky hovoriacich a pekne si delia vás, naši milí krajania a susedia z Čiech. To ich rady a milý hlas počujete v telefóne. Romanka je naša dvorná fotografka a markeťáčka. Stará sa o pekné fotky a presné informácie, ktoré nájdete v eshope a na sociálnych sieťach. Tiež sa rada hrá s grafikami a je to náš multitalent, ktorý si ráno porobí prácičku a keď treba zaskočiť v sklade, tak beží strihať vaše objednávky.
Presúvame sa do skladu. Nájdete tu Tinku, moju sestru a pravú ruku. Potiahla to na šéfku v sklade. Vie o každej objednávke, čo, kedy, kde, komu... Má to jednoducho pod palcom. Bez nej sme všetky stratené! O vaše objednávky sa starajú Henka, Olinka, Mari, Kika, Jeanette. Vďaka nim máte doma vždy všetko včas, krásne nastrihané a pripravené na vaše projekty. Na expedícii máme Anku. Vždy úhľadne a starostlivo zabalí každý balíček a nalepí štítok podľa krajiny, kam má balíček ísť. To vďaka nej tie svoje balíky dostanete včas a presne. Veronika je moja pravá ruka. Dáva pozor na všetky tie krásne látky, aby boli označené, naskladnené a všetko bolo ako má byť. Odskočí si do skladu nastrihať pár objednávok, potom pripraviť vzorky a nakoniec sa na ňu navalí obrovská kopa zbytkových balíkov. Všetko zvláda s prehľadom!
Och a aby som nezabudla na najdôležitejšieho člena - našu p.účtovníčku Zuzku 2:) Máme radi Zuzky:))) Vďaka nej naša firma podniká poctivo a všetko je presne ako má byť. Dohliada na mňa, aby bol vo všetkom poriadok a všetko bolo vždy včas spravené.
Samozrejme spolupracujeme aj s externými firmami, ktoré nám pomáhajú prevádzkovať samotný eshop a neustále nám ho spolu s nami vylepšujú a tiež agentúra, ktorá má na starosti marketing a platenú reklamu.

Ako ste už postrehli, tak okrem bubulakovo.sk k nám pribudlo aj .cz, .hu, .de, .at a veľkoobchodný eshop. So správnymi ľudmi to však ide jedna radosť:)
Dni nám bežia ako o život a s radosťou prijímame nové výzvy čo pred nami stoja. 

V roku 2017 sme vyhrali v súťaži Mastersgate - Kategória “Skokani a exportéri”. To bolo pre nás impulzom, že to robíme dobre. Našu prácu ocenila odborná porota a vyhrali sme ročný akceleračný program. Bola to jazda:) Naučili sme sa mnohému novému a sme za túto výhru veľmi vďační!
Toho roku sa nám podarilo vyhrať aj súťaž Heuréka shop roku v kategórii - Cena popularity. Obrovská radosť a zadosťučinenie! Tu ste hlasovali vy, naši zákazníci a ukázali ste nám, že ste tu s nami. No a tento rok 2019 som bola ocenená titulom Podnikateľka roka 2018 v kategórii Úspešná živnostníčka. WAU! 

Stále však ostávam nohami na zemi a cítim obrovskú pokoru voči tomu čo robím, pretože viem, že naša práca tu bude iba pokiaľ s nami budete aj vy. A tiež cítim zodpovednosť za našich zamestnancov, pretože príbeh Bubulákova, to už nie som iba JA, ale sme to my. Sme BUBURODINA...
Ktovie, čo pribudne o 3 roky. Možno budeme mať našu vysnívanú La Cantine (plánujeme s kočkami vlastnú jedáleň v práci, kde by nám kuchár vyváral dobrôtky iba pre nás)...  :)
 Mali sme doma náš druhý uzlík šťastia a ja som poprosila maminku, aby mi ušila zavinovačku. Pobehali sme pár obchodov a ja som stále nenašla tú pravú látku. Všade iba mackovia a výber farieb ružová, modrá a hnedá. Nič pre mňa. Sadla som si k počítaču a začala prehľadávať internet. Musia predsa existovať aj iné....A našla som. Našla som "Ameriku". A to doslova:) 
Neskutočný výber farieb, vzorov,....Nevedela som si vybrať:)Tak som si objednala môj prvý balíček látok. Balíček.....:) Bol to balíčisko z UK. A tak sa začalo šiť....

Nedalo mi to. Bola to láska na prvý pohľad a neskôr na dotyk. Látky...Som z krajčírskej rodiny. Od mala som sa pohybovala v prostredí kde sa šilo:) V škole sme boli vždy za hviezdy vďaka veciam od maminky. Prišlo rozhodnutie otvoriť si obchodík. Taký malinký obchodíček pre rovnakých nadšencov ako ja. Obliekla som Lukáška a išli sme si vybavovať "papiere". Potom prišlo hľadanie a učenie sa. Nevedela som o látkach nič:) Tak som poctivo študovala, skúšala kvalitu a opäť študovala. Začali k nám chodiť prvé balíky látok a ja som sa tešila ako malá. Doteraz mám v pamäti ako mi priniesli kolekciu Pirates od Makower. Naša prvá...Môj prvý "sklad" sme mali v byte po svokrovcoch. Malá izbička, regále a moje látky. Pomaly som sa učila ako sa vedie eshop, ako sa komunikuje so zákazníkmi. Od začiatku som chcela ísť inou cestou. Aj ja som predsa človek a na druhej strane sú tiež ľudia. To sa aj stalo prioritou pre náš obchod. Vy čo nás už poznáte, viete kto sme. Viete, že sme tu pre vás a že vždy sa všetko dá vyriešiť:)

 

 

Obchodík si našiel svoje miesto pod slnkom a čoraz viac ľudí si ho zamilovalo. Dni plynuli, my sme rozširovali ponuku a prišiel čas sťahovať sa. Vyhradili sme mu miesto v našom domčeku. Lukáško nám rástol a odišiel za kamošmi do škôlky. Ja som mala zrazu viac času na prácu a svet látok ma úplne pohltil...A tu sa nám prihlásila k svetu Miška:) Mišku poznáte z fotiek na Instagrame a Facebook-u :) Ani neviem ako a už sa vezieme na vlne. Tu niekde sa z môjho Bubulákova stáva naše. Potrebujem pomoc. Miška...práca....Miška....sťahujeme. Prišiel čas, kedy boli látky úplne všade. A to doslova:) Na chodbe, v izbách,...Bubulákovo sa pýtalo do sveta. Našli sme mu nový domov a s radosťou sa pustili do nových výziev, ktoré nás čakali. A Miška s nami:) 
V máji sme oslávili naše 3 narodeniny....Za ten čas sme sa posunuli z malej izbičky do veľkých priestorov. Z malej záľuby sa stala prosperujúca firma. Pribudlo nám dieťa, zamestnanci a najnovšie aj psík do našej Bubulákovskej rodiny. A VY! Pretože VY ste Bubulákovo! Vy tvoríte náš svet plný lásky k šitiu...Jedno sa však nezmenilo. Naša láska k látkam.

Bubulákovo to som ja Dáša, môj milovaný manžel Michal, naše pojašené deti Daniel, Lukáš a Miška a moja pravá ruka, Miškina druhá maminka a najlepšia sestra na svete Tinka :)
Heuréka víťaz Galantéria Heuréka víťaz HOBBY Heuréka víťaz Galantéria
 
Sme tam, kde ste aj Vy!

Nepremeškajte akcie a zľavy

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru.