Využi skvelý vernostný program
Vyhľadávanie

O nás

Koniec roka 2022 a nové začiatky

Ten čas neskutočne rýchlo letí...

Tak a je to tu. Naša prvá kríza, potom druhá,...a teraz už bude iba lepšie. Svet zachvátila pohroma menom Korona. Prežili sme. Vďakabohu! Prudký nárast objednávok, všetci šili. Zvládli sme nárast so vztýčenou hlavou. Všetko bežalo ako má, objednávky sa vybavovali, prijali sme nových zamestnancov. Bola to rýchla doba, kedy sme sa nemali ani čas báť čo bude.
Internetový obchod zažíval BOOM a my s ním. A potom prišla druhá kríza. Teraz už nie veľmi príjemná. Veď to poznáte...Trh sa menil zas a zas. Čo bude nový "normál"? Nevieme. Museli sme prepúšťať. Áno, aj nás sa dotkla kríza, áno je to veľmi nepríjemné, keď máte na starosti aj iné rodiny okrem tej svojej a áno, zvládneme to! Zvládneme, pretože Bubulákovo má silné základy, zvládneme to, pretože máme skvelých zákazníkov, zvládneme to, lebo chceme!

Ale, aby som nebola iba taká vážna, tak sa nám podarilo aj niečo super:) Viac ako super, prism skvelé! Sme certifikovaný GOTS predajca látok! Čo to znamená? Látky označené GOTS spĺňajú najvyšší certifikát kvality, sú ekologické a všetko to super čo si viete pozrieť aj na našom BLOG-u. Teraz môžem s kľudným svedomím povedať, že naša firma sa riadi prísnymi princípmi kvality, spĺňame enviromentálne a etické zásady a to nie len my, ale aj naši dodávatelia.
Och, a otvorili sme nové eshopy .fr a .be :)

Medzi nami dievčatami prišlo tiež k malým zmenám. Evička si s láskou plní svoje mamičkovské povinnosti:) Máme tu s nami teraz Mel:) Je skvelá! Samozrejme Zuzka a Romanka sú s nami. Do kancelárie nám pribudol aj chlap. Konečne:) Volá sa Martin a stará sa o našich francúzskych zákazníkov.

V sklade má všetko pod palcom Tinka, moja sestra, ktorá medzičasom stihla aj jednu materskú dovolenku:) Anička balí vaše objednávky, ktoré vám pripravujú Macka, Žani, Mari, Andrejka a Olinka. 

Tak nám držte palce, aby sme to všetko zvládli!

Strih a je tu rok 2019!

Ahojte:) Text o nás som písala pred 3 rokmi. Prešli sme opäť dlhú cestu a ja cítim, že Vám o tom musím povedať viac. Tak v prvom rade sme sa opäť sťahovali. A prerábali. A potom zas prerábali. To viete....jeden sklad nám nejak nestačil. Takže teraz sme (pevne verím, že aspoň na 1-2roky) v našich nových skladoch. Pre mňa obrovská zmena, okrem toho 400 m2 skladu (a nového tiež 400 m na ktorom sapracuje), je naša krásna kancelária, kde sa cítime ako doma a druhá, na ktorej pracujeme. Plánuje sa mi do tej novej nasťahovať aj môj milovaný manžel, Miško. To on sa u nás stará o marketing a zložité číselné výpočty a tabuľky a všetky tie veci, čo ja nemám rada. Ja milujem vás, mojich zákazníkov a látky. Starám sa, aby ste u nás vždy našli všetko, čo potrebujete a vyberám novinky do našich políc a okrem toho ešte asi trilión vecí čo súvisia s eshopom, obchodom,zamestnancami a tak ďalej a tak ďalej. V telefónoch, emailoch a pri osobných odberoch sa stretávate nie len so mnou, ale hlavne s mojimi kočkami. Eva sa stará o našich maďarských zákazníkov, Zuzka o nemecky hovoriacich a pekne si delia vás, naši milí krajania a susedia z Čiech. To ich rady a milý hlas počujete v telefóne. Romanka je naša dvorná fotografka a markeťáčka. Stará sa o pekné fotky a presné informácie, ktoré nájdete v eshope a na sociálnych sieťach. Tiež sa rada hrá s grafikami a je to náš multitalent, ktorý si ráno porobí prácičku a keď treba zaskočiť v sklade, tak beží strihať vaše objednávky.
Presúvame sa do skladu. Nájdete tu Tinku, moju sestru a pravú ruku. Potiahla to na šéfku v sklade. Vie o každej objednávke, čo, kedy, kde, komu... Má to jednoducho pod palcom. Bez nej sme všetky stratené! O vaše objednávky sa starajú Henka, Olinka, Mari, Kika, Jeanette. Vďaka nim máte doma vždy všetko včas, krásne nastrihané a pripravené na vaše projekty. Na expedícii máme Anku. Vždy úhľadne a starostlivo zabalí každý balíček a nalepí štítok podľa krajiny, kam má balíček ísť. To vďaka nej tie svoje balíky dostanete včas a presne. Veronika je moja pravá ruka. Dáva pozor na všetky tie krásne látky, aby boli označené, naskladnené a všetko bolo ako má byť. Odskočí si do skladu nastrihať pár objednávok, potom pripraviť vzorky a nakoniec sa na ňu navalí obrovská kopa zbytkových balíkov. Všetko zvláda s prehľadom!
Och a aby som nezabudla na najdôležitejšieho člena - našu p.účtovníčku Zuzku 2:) Máme radi Zuzky:))) Vďaka nej naša firma podniká poctivo a všetko je presne ako má byť. Dohliada na mňa, aby bol vo všetkom poriadok a všetko bolo vždy včas spravené.
Samozrejme spolupracujeme aj s externými firmami, ktoré nám pomáhajú prevádzkovať samotný eshop a neustále nám ho spolu s nami vylepšujú a tiež agentúra, ktorá má na starosti marketing a platenú reklamu.

Ako ste už postrehli, tak okrem bubulakovo.sk k nám pribudlo aj .cz, .hu, .de, .at a veľkoobchodný eshop. So správnymi ľudmi to však ide jedna radosť:)
Dni nám bežia ako o život a s radosťou prijímame nové výzvy čo pred nami stoja. 

 

V roku 2017 sme vyhrali v súťaži Mastersgate - Kategória “Skokani a exportéri”. To bolo pre nás impulzom, že to robíme dobre. Našu prácu ocenila odborná porota a vyhrali sme ročný akceleračný program. Bola to jazda:) Naučili sme sa mnohému novému a sme za túto výhru veľmi vďační!

 

Toho roku sa nám podarilo vyhrať aj súťaž Heuréka shop roku v kategórii - Cena popularity. Obrovská radosť a zadosťučinenie! Tu ste hlasovali vy, naši zákazníci a ukázali ste nám, že ste tu s nami. No a tento rok 2019 som bola ocenená titulom Podnikateľka roka 2018 v kategórii Úspešná živnostníčka. WAU! 

Stále však ostávam nohami na zemi a cítim obrovskú pokoru voči tomu čo robím, pretože viem, že naša práca tu bude iba pokiaľ s nami budete aj vy. A tiež cítim zodpovednosť za našich zamestnancov, pretože príbeh Bubulákova, to už nie som iba JA, ale sme to my. Sme BUBURODINA...
Ktovie, čo pribudne o 3 roky. Možno budeme mať našu vysnívanú La Cantine (plánujeme s kočkami vlastnú jedáleň v práci, kde by nám kuchár vyváral dobrôtky iba pre nás)...  :)
 Mali sme doma náš druhý uzlík šťastia a ja som poprosila maminku, aby mi ušila zavinovačku. Pobehali sme pár obchodov a ja som stále nenašla tú pravú látku. Všade iba mackovia a výber farieb ružová, modrá a hnedá. Nič pre mňa. Sadla som si k počítaču a začala prehľadávať internet. Musia predsa existovať aj iné....A našla som. Našla som "Ameriku". A to doslova:) 
Neskutočný výber farieb, vzorov,....Nevedela som si vybrať:)Tak som si objednala môj prvý balíček látok. Balíček.....:) Bol to balíčisko z UK. A tak sa začalo šiť....

Nedalo mi to. Bola to láska na prvý pohľad a neskôr na dotyk. Látky...Som z krajčírskej rodiny. Od mala som sa pohybovala v prostredí kde sa šilo:) V škole sme boli vždy za hviezdy vďaka veciam od maminky. Prišlo rozhodnutie otvoriť si obchodík. Taký malinký obchodíček pre rovnakých nadšencov ako ja. Obliekla som Lukáška a išli sme si vybavovať "papiere". Potom prišlo hľadanie a učenie sa. Nevedela som o látkach nič:) Tak som poctivo študovala, skúšala kvalitu a opäť študovala. Začali k nám chodiť prvé balíky látok a ja som sa tešila ako malá. Doteraz mám v pamäti ako mi priniesli kolekciu Pirates od Makower. Naša prvá...Môj prvý "sklad" sme mali v byte po svokrovcoch. Malá izbička, regále a moje látky. Pomaly som sa učila ako sa vedie eshop, ako sa komunikuje so zákazníkmi. Od začiatku som chcela ísť inou cestou. Aj ja som predsa človek a na druhej strane sú tiež ľudia. To sa aj stalo prioritou pre náš obchod. Vy čo nás už poznáte, viete kto sme. Viete, že sme tu pre vás a že vždy sa všetko dá vyriešiť:)
 


 


Obchodík si našiel svoje miesto pod slnkom a čoraz viac ľudí si ho zamilovalo. Dni plynuli, my sme rozširovali ponuku a prišiel čas sťahovať sa. Vyhradili sme mu miesto v našom domčeku. Lukáško nám rástol a odišiel za kamošmi do škôlky. Ja som mala zrazu viac času na prácu a svet látok ma úplne pohltil...A tu sa nám prihlásila k svetu Miška:) Mišku poznáte z fotiek na Instagrame a Facebook-u :) Ani neviem ako a už sa vezieme na vlne. Tu niekde sa z môjho Bubulákova stáva naše. Potrebujem pomoc. Miška...práca....Miška....sťahujeme. Prišiel čas, kedy boli látky úplne všade. A to doslova:) Na chodbe, v izbách,...Bubulákovo sa pýtalo do sveta. Našli sme mu nový domov a s radosťou sa pustili do nových výziev, ktoré nás čakali. A Miška s nami:) 
V máji sme oslávili naše 3 narodeniny....Za ten čas sme sa posunuli z malej izbičky do veľkých priestorov. Z malej záľuby sa stala prosperujúca firma. Pribudlo nám dieťa, zamestnanci a najnovšie aj psík do našej Bubulákovskej rodiny. A VY! Pretože VY ste Bubulákovo! Vy tvoríte náš svet plný lásky k šitiu...Jedno sa však nezmenilo. Naša láska k látkam.

Bubulákovo to som ja Dáša, môj milovaný manžel Michal, naše pojašené deti Daniel, Lukáš a Miška a moja pravá ruka, Miškina druhá maminka a najlepšia sestra na svete Tinka :)

E-mail Facebook Instagram