Články Všetky kategórie
Blog
Kontakt

Ako ušiť - Peračník

Prázdniny sa nám pomaly chýlia ku koncu a momentálne začína obdobie kedy svojím ratolestiam treba kupovať novú školskú výbavu.

Znova budú  potrebovať školské potreby od zošitov, pier skrz farbičky a peračníky. Ak vám však ponuka a ceny v reťazcoch nevyhovujú tak si poďte so mnou pozrieť ako si jeden takýto peračník vyrobiť.Znova budú  potrebovať školské potreby od zošitov, pier skrz farbičky a peračníky. Ak vám však ponuka a ceny v reťazcoch nevyhovujú tak si poďte so mnou pozrieť ako si jeden takýto peračník vyrobiť.


Ako ušiť - PeračníkVšetko čo budeme potrebovať je:
- zbytková látka o veľkosti minimálne 30x40 cm
- nožnice
- ihlaniť
- šnúrka na zaväzovanieAko ušiť - Peračník


Postup je skutočne jednoduchý a rýchly. Ako prvé si látku prehneme po šírke tak ako to môžete vidieť na obrázku číslo jeden. Všetko čo nám ostáva urobiť je zašiť obe bočné strany do vnútra. Voľnú prednú látku rozdelíme na 1,5cm časti a prišívame. Odporúčam si nechať na boku ešte miesto pre jedno väčšie vrecko na drobnosti ako sú guma alebo strúhadko.
Posledným krokom, ktorý nám ostáva spraviť je na jeden z koncov prišijeme šnúrku, ktorá nám bude pomáhať uzatvárať peračník. Ako ušiť - Peračník

Heuréka víťaz Galantéria Heuréka víťaz HOBBY Heuréka víťaz Galantéria
 
Sme tam, kde ste aj Vy!

Nepremeškajte akcie a zľavy

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru.