Predstavujeme vám nádherný žakárový dekoratívny lem s názvom "Lovely flowers purple", ktorý okamžite očarí svojím detailným vzorom. Tento úzky textilný prúžok v sýtej fialovej farbe je zdobený jemným motívom stromov a kvetov, ktoré sú do látky majstrovsky vytkané technikou žakár. Vďaka tomu vzor pôsobí plasticky a elegantne, dodávajúc každému projektu punc luxusu a originality. Jeho bohatá textúra a žiarivá farba sú ideálne na dodanie sofistikovaného dotyku rôznym predmetom, prinášajúc kúsok prírody a elegancie.
Materiál 100% polyester (PES) zaručuje mimoriadnu odolnosť a dlhú životnosť. Polyester je známy svojou farebnou stálosťou, odolnosťou proti pokrčeniu a ľahkou údržbou, čo z tohto lemu robí praktickú a zároveň krásnu voľbu. Aj po opakovanom použití a praní si zachováva svoj pôvodný tvar a intenzitu farieb. Hoci gramáž nie je špecifikovaná, jeho spracovanie pôsobí dostatočne pevne a štruktúrovane, aby odolalo bežnému opotrebovaniu a zároveň si udržalo elegantný a hladký vzhľad, ktorý je príjemný na dotyk.
S šírkou len 3 cm je tento žakárový lem neuveriteľne univerzálny pre rôzne dekoračné účely. Perfektne sa hodí na lemovanie odevov, ako sú blúzky, šaty, sukne či saká, kde vytvorí pôsobivý detail na manžetách, výstrihoch alebo spodných okrajoch. Taktiež nájde svoje uplatnenie pri dekorácii bytového textilu – ozdobí vankúše, záclony, obrusy alebo prehozy, dodávajúc im jedinečný charakter. V oblasti kreatívnej tvorby a galantérie je ideálny na zdobenie tašiek, klobúkov, albumov, darčekov alebo na výrobu originálnych šperkov. Tento žakárový lem je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitný a vizuálne príťažlivý prvok na zvýraznenie svojich tvorivých projektov.
SEM NAHRAJTE FOTKU A ZÍSKAJTE 50 bodov do Vernostného programu