Články

Všetky kategórie

Blog

Kontakt

DIY postup - Detské kraťasy

Fotopostupy

DIY postup - Detské kraťasy

Poznáte Trollov? Najšťastnejšie bytosti na svete, ktoré najradšej spievajú, tancujú a objímajú sa? :) U nás doma je to momentálne veľmi obľúbená rozprávka. No a keď som v e-shope objavila “trollovský” úplet, hneď som ho objednala a ušila tieto kraťasy. Postup je veľmi jednoduchý. (Samozrejme môžete použiť akýkoľvek iný úplet, príp. aj iný materiál.)

DIY postup - Nášivky

Fotopostupy

DIY postup - Nášivky

Už dlhšiu dobu celý trh ovládli kúsky oblečenia, ktoré na sebe majú nášivky rôznych tvarov. Keď hovorím rôznych, tak skutočne je tomu tak. Už neprevládajú len logá obľúbených kapiel ale kvietky, srdiečka a rôzne zvieracie motívy. Takéto nášivky sa dajú aplikovať skutočne na všetko. Najčastejšie sú však preferované na bundách, tričkách a rifliach. Ale neobišli ani topánky, kabelky či šaty. Takýmto jednoduchých spôsobom si môžete z vecí, ktoré už nenosíte, vyrobiť trendy kúsky hoc len na jednu sezónu. Pokiaľ však radi zavítate na náš eshop, určite ste si už všimli, že do kategórie „galantéria“ sa zaradili aj nažehľovačky. Ide o sestričky nášiviek, avšak s omnoho jednoduchšou aplikáciou na oblečenie či doplnky. Pretože stačí si len vybrať miesto, vziať žehličku a je to. Ak máte nejakú špeciálnu predstavu o takom motíve, ktorý sa medzi veľkým množstvom nažehľovačiek na našom eshope nenachádza, tak nezúfajte a pokračujte v čítaní.

DIY postup - Dievčenské šaty

Fotopostupy

DIY postup - Dievčenské šaty

Krásne slnečné počasie, fresh limonády a zmrzlina? Určite áno, ale niečo tomu chýba ... No predsa super ľahké letné šatočky! :) Tak si ich spolu poďme ušiť!

Zobraziť ďalšie články (zostáva 31)

Sme tam kde ste aj vy

Nepremeškajte akcie a zľavy

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru.